Саудівська Аравія відмовилася від участі у заході.

     Зустріч членів ОПЕК з країнами, які не входять в організацію, для обговорення заходів щодо обмеження видобутку нафти була скасована. Саудівська Аравія відмовилася від участі у ній.

     Захід мав відбутися у понеділок, 28 листопада, передає Bloomberg з посиланнями на джерела у нафтовому картелі. У зустрічі мала брати участь і Росія. Зазначається, що натомість було призначено нову внутрішню нараду представників країн картелю.

     У ході наради сторони планують обговорити питання щодо того, чи погодяться Ірак та Іран на скорочення виробництва нафти, чого вимагає від них Саудівська Аравія. Окрім того, Саудівська Аравія хоче зустрітися із країнами, які не входять в ОПЕК, лише після того, як в організації будуть вирішені внутрішні протиріччя.

     Нагадаємо, у жовтні перша зустріч представників Організації країн-експортерів нафти з делегаціями інших нафтовидобувних країн, які обговорювали можливе скорочення видобутку, закінчилася без конкретних домовленостей. Згоди на зниження видобутку не було. Також повідомлялося, що учасники зустрічі не розраховували на зростання нафтових цін у кінці 2016 року і в 2017-му.

Більше читайте тут

Категорії: Новини

1 коментар

Джана · 04.01.2017 о 19:40

Видання Reuters повідомляло, що  Саудівська Аравія готова до компромісу з Іраном  щодо скорочення видобутку нафти. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!