Комплексний Комплексный датчик плотности и температуры бурового раствора КД-3датчик щільності та температури бурового розчину КД-3

.

Датчик щільності і температури бурового розчину КД-3 призначений для вимірювання щільності і температури бурового розчину в приймальних ємностях.

Диференційний датчик щільності і температури КД-3 встановлюється в приймальні ємності в вертикальному положенні в місцях, де не утворюється зашламовування обсягу, і немає інтенсивного перемішування бурового розчину.

Принцип дії заснований на тому, що величина об’ємної щільності бурового розчину пропорційна величині різниці гідростатичного тиску на постійній вертикальної базі виміру. Перетворювач диференціального тиску видає електричний сигнал, відповідний різниці тиску, а отже й щільності бурового розчину.

Датчик щільності і температури КД-3 складається з перетворювачів диференціального тиску і температури, нормуючого підсилювача, розташованих в розбірному корпусі, і монтажних пристосувань, що забезпечують установку датчика і регулювання глибини його занурення. Всі вузли датчика і оснащення виконані з нержавіючої сталі.

.

Технічні характеристики датчика тиску та температури бурового розчину КД-3

Діапазон вимірювання параметріов:

– об’ємна щільність, г/см3

– температура, °С

 

0…2,3

0…100

Основна приведена похибка вимірювань, % :

– об’ємна щільність

– температура

 

1

0,5

Вимірювальна база каналу щільності, м 0,28
Діапазон вимірювання вихідного сигналу, В (мА) 0…10 (4…20)
Напруга живлення, В +12…+24
Споживана потужність, Вт, не більше 1
Діапазон робочих температур, °С -40…+65
Габаритні розміри датчика, м

–  діаметр блоку перетворення

–  висота

 

0,1

2,756

Вага, кг 28

.

Наступний розділ: Датчик температури бурового розчину ДТР

error: Content is protected !!