Датчик температуры бурового раствора ДТРДатчик температури бурового розчину ДТР

.

Датчик ДТР призначений для вимірювання температури бурового розчину, як у відкритих жолобних системах, так і в закритих. Ключова перевага такого типу – можливість подовження корпусу.

Датчик ДТР використовується в двох варіантах виконання: виконання 1 – для установки на відкритій чи закритій ділянці вивідної труби (жолоби), виконання 2 – з подовженням корпусу і оснащенням для установки в приймальні ємності.Датчик температуры бурового раствора ДТР

Принцип дії датчика полягає в отриманні електричного сигналу, пропорційного температурі розчину, від напівпровідникового перетворювача і приведення вихідного сигналу до стандартного діапазону величин нормуючим підсилювачем.

Датчик температури ДТР складається з напівпровідникового перетворювача температури і нормуючого підсилювача, які встановлені в корпусі з нержавіючої сталі. Напівпровідниковий перетворювач розміщений в середині накінечнику з теплоізоляційною прокладкою для зменшення впливу теплоємності корпусу на результати вимірювань. У робочому положенні накінечник занурений в буровий розчин.

.

Технічні характеристики датчику температури бурового розчину на виході ДТР

Діапазон вимірювання температури середовища, °С 0…+100
Точність вимірювання температури, °С ±0,4
Діапазон вимірювання вихідного сигналу, В (мА) 0…10 (4…20)
Напруга живлення, В +12…+24
Споживана потужність, Вт, не більше 0,3
Діапазон робочих температур, °С -40…+65
Габаритні розміри датчика (довжина х діаметр), мм 610 x 60
Вага, кг 3

.

Наступний розділ: Датчики витрати бурового розчину

error: Content is protected !!