ТОВ “Силур Пласт” –                      досвід, технології, інновації.

На українському ринку видобутку Нафти та Газу працює багато компаній. Серед них є державні та приватні, великі та невеликі за розміром. Разом вони забезпечують енергетичну незалежність нашої Батьківщини від закордонних газу та нафти. Доля імпортованих енергоресурсів зменьшується кожен рік, а видобутих в Україні – зростає.

Кожна компанія робить свій вклад в загальну справу: розвідка, проектування, буріння свердловин, забезпечення бурового сервісу, обладнання та матеріалів, хімічних реагентів для бурових робіт, проведення досліджень в процесі буріння та обробка даних, обслуговування свердловин після введення в експлуатацію та їх ремонт. Загальними зусиллями робиться велика справа, ми допомогаємо в розбудові незалежності нашої Держави.

Що ми можемо розповісти про себе – ТОВ “Сілур Пласт”?              Який шлях пройшла компанія за останні роки?

Ми пропонуємо читачам ознайомитись з цікавими фактами нашої виробничої біографії.

Компанія була створена у 2008 році й прошла шлях від невеликої групи ентузіастів однодумців до міцної та злагодженої команди професіоналів, яка зараз нараховує більше 35 співробітників та постійно зростає.

Ми хочемо представити кілька фактів про роботу компанії Сілур Пласт за останні роки.

Завдяки поступовому розвитку нафто-газової галузі в Україні збільшується кількість ліцензій на видобуток газу та нафти на родовищах, збільшується кількість нових проектів скважин, до їх розробки залучається все більше українських та міжнародних компаній.

Ми активно співпрацюємо з нашими діловими партнерами в сфері надання послуг з дослідження свердловин та буровому сервісу, відповідно зростає й портфель здобутків компанії Сілур Пласт.

Якщо за підсумками 2013 року ми провели геолого-технологічні дослідження на 16 свердловинах в Україні, то 2017 року наше професійне портфоліо вже нараховує 48  свердловин, 5 з яких знаходяться в роботі на даний час.

За останні 9 років ми показали швидку динаміку розвитку: з 2008 по 2013 рік компанія Сілур Пласт провела геолого-технологічні дослідження на 8-ми свердловинах, а з 2013 по 2017 успішно провела роботи на 39-ти свердловинах 8-ми родовищ та 8-ми площ.

За останні 5 років обсяг виконаних робіт збільшився на 487%, або на 32 свердловини.

На діаграмі №1 можно побачити щорічний загальний  приріст кількості свердловин, на яких ТОВ “Сілур Пласт” проводила геолого-технологічні дослідження та інші роботи.

Діаграма №1

Головним напрямком діяльності компанії Сілур Пласт є проведення геологотехнологічних досліджень та інтерпретації отриманих даних в онлайн режимі.

Завдяки використанню ліцензійного програмного комплексу Well Data Pro та власних запатентованих інноваційних розробок – багатоканальних пристроїв збору, обробки та передачі інформації, отриманої від первинних перетворювачів DATD, ми надали в онлайн режимі та інтерпретували інформацію про геологогічні та технічні умови буріння загальною глибиною 68 435 метрів. Багато це чи мало? Наприклад супутник планети Сатурн – Пандора має діаметр від 60 до 80 км, тобто ми б могли вивчити всю геологію цього планетоїду наскрізь, від поверхні до ядра

На діаграмі №2 відображено цей прогрес за останні 5 років.

Діаграма №2

Дивлячись на результати нашої діяльності, з впевненістю можна сказати, що вони досягнуті завдяки наполеглевій командній роботі спеціалістів компанії, професійному менеджменту та постійному оновленню парку обладнання, впровадженню власних інноваційних розробок, тісній співпраці з іншими розробниками обладнання та програмного забезпечення.

За останні 5 років ми значно збільшли парк обладнання, кількість мобільних польових станцій геолого-технологічних досліджень. Більшисть обладнання, датчиків, вимірювальних пристроїв були переведені з аналогової передачі даних в систему цифрових каналів, що дозволяє прискорити обробку та передачу інформації з бурової.

З 2013 року ТОВ “Сілур Пласт” збільшило кількість власних, укомплектованих за останнім словом техніки польових станції ГТД з 3-х до 7-ми, що дозволяє надавати якісний сервіс на більшій кількості свердловин одночасно. 

У 2016 році році компанія Сілур Пласт почала розвивати напрямок сервісу бурових розчинів.
Зараз у розпорядженні компанії є 2 профільні мобільні лабораторії та штат досвідчених фахівців – інженерів-технологів з бурових розчинів.

Динаміку зростання станцій можно побачити на Діаграмі №3.

Діаграма №3

Одним з ключових факторів успіху компанії Сілур Пласт є забезпечення передачі з польових станцій інформаці про процес буріння свердловини та всіх важливих параметрів з польових станцій у власний Центр збору та обробки інформації, а також інформування Замовника в онлайн режимі. Обладнання та програмне забезпечення, яке ми використовуємо в своїй роботі, дозволяє надавати актуальну інформацію в реальному часі на компьютер або інший пристрій в будь-якій точці світу, де є Інтернет звя’зок.

В цьому нам допомогає комплекс, що складається з власних запатентованих інноваційних розробок – багатоканальних пристроїв збору, обробки та передачі інформації, отриманої від первинних перетворювачів DATD та ліцензійного програмного забезпечення комплексу Well Data Pro.

ТОВ “Сілур Пласт” пишається своїми досягненнями та з впевненістю дивиться у майбутнє.
Ми працюємо з нашими партнерами за для  розвитку енергетичної галузі та на благо народу України!

0 коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!