Газовий хроматограф ПЕТРОТЕСТ-02

.

Хроматограф Петротест-02 призначений для автоматичного вимірювання молярних часток метану, етану, етилену, пропану, бутану, пентану і водню в повітряних сумішах (ГВС).

Принцип дії газового хроматографа Петротест-02 полягає в наступному: проба газоповітряної суміші автоматично відбирається з потоку ГВС (або вводиться вручну) і одночасно подається в дві передколонки, в яких сорбуються вуглеводні з молекулярної масою більше, ніж в аналізованих компонентах. Після закінчення заданого часу газ, що пройшов через передколонки, подається в розділові колонки, а сорбований в перед колонках більш «важкий» газ, виводиться потоком повітря в атмосферу (технологія «зворотного віддувки»).

Компоненти аналізованого газу, які виходять з розділових колонок надходять в газові датчики. Сформовані газовими датчиками електричні сигнали, пропорційні концентрації аналізованих компонентів, перетворюються в цифрову форму. Отримані цифрові значення використовуються для розрахунку концентрації вимірюваних компонентів.

По одному з вимірювальних каналів виводиться значення концентрації водню, метану, етану і етилену, іншому – пропан, бутан і пентан.

Технологія «зворотньої віддувки» забезпечує високу достовірність вимірювання концентрації вуглеводневих компонентів в газових сумішах будь-якого складу.

.

Технічні характеристики хроматографа ПЕТРОТЕСТ-02

Компоненти, що визначаються CH4, C2H6, C2H4, C3H8, C4H10, C5H12, H2
Гранично припустима основна відносна похибка, % 3
Час виходу хроматографа на режим, хв., не більше 60
Тривалість циклу аналізу, хв., не більше 3
Мінімальний витрата аналізованої газової суміші, см3/хв 10
Інтерфейс взаємодії RS 232
Напруга живлення, В 220
Споживана потужність, Вт, не більше 400
Габаритні розміри (довжина х ширина х висота), мм 510 х 480 х 266
Вага, кг 2

.

Наступний розділ: Газовий хроматограф ХГ-1ГМ

error: Content is protected !!