videomonitoring

Основними правилами успішного менеджменту є

правильна постановка задач та контроль їх виконання

.

     Всі бурові установки територіально знаходяться далеко від офісів керуючих компаній, проте їх перші особи потребують постійного доступу до інформації про стан справ та хід ведення робіт на бурових майданчиках.

     Оптимальним методом контролю виконання робіт для кожного керівника є он-лайн трансляція всього, що відбувається на буровій. 

     Другим найважливішим моментом є підвищення безпеки як самого об’єкта, так і робіт на ньому. Система відеоспостереження дозволяє оперативно реагувати на виникнення позаштатних ситуацій і негайно направляти на бурову необхідну допомогу.

.

     ТОВ “Силур Пласт” надає послуги з монтажу систем відеоспостереження з необхідною кількістю відеокамер та забезпечує постійну он-лайн трансляцію в будь-яку точку світу. Вашим “вікном” на буровий майданчик може стати як монітор ноутбука в робочому кабінеті, так і дисплей планшета або смартфона.

.

     Система відеоспостереження повинна бути лише складовою загальної системи контролю та безпеки на об’єкті замовника. Дуже важливим є і контроль доступу співробітників різного рівня до обладнання, різних робочих зон. ТОВ “Силур Пласт” спроектує для вас систему контролю доступу та налагодить її ефективну роботу.

     Дані, отримані від створеної на об’єкті системи безпеки і контролю зможуть передаватися он-лайн в офіс компанії замовника, зберігатися на серверах протягом необхідного заданого часу і можуть бути використані для справедливого вирішення різних робочих ситуацій.

.

     Переваги, що отримує Замовник від установки системи безпеки і контролю

  •  он-лайн контроль робіт на об’єкті
  •  реальна інформація для прийняття складних рішень
  • підвищення рівня безпеки об’єкта
  • отримання та зберігання фактичного матеріалу на випадок вирішення спірних ситуацій
  • підвищення рівня відповідальності співробітників та їх контроль

Повернутися в розділ Послуги

error: Content is protected !!