ТОВ “Сілур Пласт” – молода українська компанія, яка вже має історію досягнень та успіху!

 

ТОВ “Силур Пласт” – компанія з 11-ти річною історією роботи на ринку України.

Ми поєднуємо досвід, іновації та передові технології в геолого-технологічних, геофізичних дослідженнях, сервісі бурових розчинів, а також інтерпретації та онлайн передачі даних. 

Етапи розвитку компанії Сілур Пласт:

     2008 рік: Рік заснування компанії.

Саме в цьому році були визначені стратегічні напрямки розвитку та компанії та створена матеріально-технічна база, підібрані фахівці. 

Досягнення року – головний геолог компанії Гутиря Сергій Олексійович нагороджений почесною медаллю «Заслужений Дослідник Надр».

.

     2010 рік: Поетапний розвиток та надбання досвіду.

Цей рік відзначився збільшенням обсягів виробництва, розширенням матеріально-технічної бази. Стартували роботи на великих родовищах Фонтанівському та Ковильняньському.

.

     2012 рік: Нові партнери, великі проекти.

Початок робіт разом з партнерами ТОВ НПВ Бурова Техніка та СП Укрнафта та Прилуцьким УБР на Гніденцівському нафтовому родовищі. Станом на листопад 2017 року на цих родовищах пробурено та вивчено 19 свердловин та інтерпретовано 13 094 метрів.

.

     2014 рік: Виклики та досягнення.

У зв’язку з подіями в АРК викликом для компанії було вивезення дороговартісного обладнання з родовищ в Криму на материкову Україну. Компанії вдалося врятувати парк обладнання та повернути його в Україну.

.

     2014 рік: Вихід на позицію лідера в галузі серед сервісних компаній.

ТОВ «Силур Пласт» визнана компанією №1 на ринку сервісних бурових компаній за даними «Національного бізнес рейтингу».

.

     2016 рік: Розвиток технологічної бази та напрямків діяльності.

Зараз в розпорядженні ТОВ «Силур Пласт» мобільних 7 станцій геолого-технологічних досліджень, 2 польових станції бурових розчинів.

.

     ТОВ «Силур Пласт» володіє унікальними патентами на винахід та корисну модель пристрою збору інформації з бурової (СГТУ-13), всі аналогові датчики контролю параметрів виробничих процесів замінені на цифрові, та об’єднані в єдину аналітичну систему передавання даних, яка керується комплексом ліцензійного програмного забезпечення.

.

     На теперішній час в Україні ТОВ «Силур Пласт» є лідером у буровому сервісу серед компаній, які працюють з приватними нафтодобувними компаніями.

.

Більше інформації про послуги компанії ТОВ “Силур Пласт” ви можете дізнатися в окремому розділі

error: Content is protected !!