Суммарный газоанализатор СГА-03Сумарний газоаналізатор СГА-03

Сумарний газоаналізатор СГА-03 призначений для безперервного вимірювання сумарної концентрації горючих газів в газо-повітряної суміші.

Принцип дії базується на вимірюванні опору чутливого елемента газових детекторів пропорційно концентрації горючих газів, і перетворенні величини вихідного сигналу в сумарний склад газів, з використанням калібрувальних характеристик газових датчиків, отриманих до і після включення розведення аналізованого газу повітрям.

При роботі приладу один з газових датчиків знаходиться в режимі вимірювання, інший – в режимі продувки чистим повітрям, який подається мембранним насосом блоку транспортування газу. Перемикання датчиків з режиму вимірювання в режим продувки і в зворотному режимі здійснюється автоматично після певного часу. При перевищенні встановленого граничного значення сумарного вмісту газів відбувається автоматичне розведення аналізованого газу повітрям, що супроводжується звуковою сигналізацією. Включення-виключення режиму розведення відображається написом на дисплеї приладу і на екрані монітора комп’ютера.

.

Технічні характеристики сумарного газоаналізатора СГА-03

Верхня межа вимірювань при калібруванні за метаном, % об. 0…50
Межа вимірювань при калібруванні за метаном, % об. 0,0001
Час визначення вхідного сигналу, с, не більше 3
Інтерфейс взаємодії RS 232
Діапазон робочих температур, °С +10…+35
Напруга живлення, В 220
Габаритні розміри, мм 250 х 235 х 225
Вага, кг 8

.

Наступний розділ: Дегазатор відцентровий ДЦЕ-1

error: Content is protected !!