Корпоративні цінності

.

     ТОВ “Силур Пласт”, компанія-лідер в області геолого-технологічних та геофізичних досліджень, відобразила свої принципи ведення бізнесу в корпоративних цінностях

.

     Технології та інновації

     У своїй діяльності ТОВ “Силур Пласт” використовує сучасні технології та інноваційні розробки світового рівня.

     Ми постійно оновлюємо свій технопарк, розробляємо і використовуємо в практиці власні розробки, захищені патентами.

     Завдяки використанню сучасного комплексу програмного забезпечення ми вирішуємо великий перелік завдань з інтерпретації даних і онлайн моніторингу бурових та експлуатаційних робіт, що проводяться  в нафтогазовій сфері. Детальніше про наші технології можна дізнатися тут.

.

     Безка людини і навколишнього середовища

     Видобуток корисних копалин досить трудомісткий процес, який пов’язаний з використанням високотехнологічного обладнання і складних процесів, травмонебезпечних механізмів, контакту з агресивними рідинами і газами, що небезпечно для персоналу і навколишньої природи.

     Помилки і недоліки, пов’язані з браком інформації про те, що відбувається з технікою під час експлуатації під землею, можуть коштувати компаніям дуже дорого.

ТОВ “Силур Пласт” допомагає своїм партнерам попередити можливі аварії на виробництві, підвищує безпеку персоналу, допомагає уникнути заподіяння шкоди природі.

.

     Розвиток співробітників і компанії

     Колектив компанії “Силур Пласт” – це команда однодумців. Наша мета – всебічний розвиток компанії: не тільки матеріальний, а в першу чергуй якісний; її лідерство в інноваціях і технологіях.

     Провайдерами інновацій в компанії є фахівці, тому робота побудована на довірчих відносинах між співробітниками і керівництвом, розвитку їх компетенцій та функціоналу, наставництві та самореалізації.

.

Детальніше про послуги ТОВ “Силур Пласт”

error: Content is protected !!