Датчик давления бурового раствора ДВД-1Датчик тиску бурового розчину ДВД

.

Датчик тиску ДВД призначений для вимірювання тиску бурового розчину в лінії нагнітання або в обсадній колоні нафтогазових свердловин.

Датчик тиску ДВД встановлюється в нагнітальну лінію бурової в стакан штатного манометру. Трійник, що входить до складу оснащення датчика, дозволяє приєднати до розподільника середовища не більше двох датчиків тиску на манометр.

Принцип дії датчика тиску бурового розчину ДВД полягає в отриманні від первинного перетворювача електричного сигналу, що є пропорційним тиску бурового розчину. Нормуючий підсилювач призводить величину даного сигналу до стандартного діапазону.

Датчик тиску бурового розчину ДВД складається з тензорезистивного первинного перетворювача тиску, нормуючого підсилювача та оснащення для установки. Тиск бурового розчину передається до тензоелектричного перетворювача через розподільник середовища, заповнений маслом.

Всі складові частини датчика виконані зі сталі з нержавіючим покриттям.

З метою зменшення впливу вібрації нагнітальної лінії, нормуючий підсилювач виконаний в окремому корпусі і підключається до датчика через кабель з роз’ємним з’єднанням.

.

Технічні характеристики датчика тиску бурового розчину ДВД

Діапазон тиску для виміру, МПа 0…25; 0…40; 0…100
Тип перетворювача Тензорезистивний міст
Діапазон виміру вихідного сигналу, В (мА) 0…+10 (4…20)
Напруга  живлення, В +12…+24
Діапазон робочих температур, °С -40…+65
Вага, кг 5

 .

 Наступний розділ: Комплексний датчик щільності та температури бурового розчину

error: Content is protected !!