Місія ТОВ “Силур Пласт”:

     Надавати якісний сервіс замовнику, що призводить до успіху в будівництві свердловин.

.

     Будівництво свердловини завжди пов’язане з великими ризиками: аваріями, забрудненням навколишнього середовища, травматизмом персоналу, малою продуктивністю свердловини.

     Правильно сплановані і вчасно проведені геолого-технологічні та геофізичні дослідження можуть нівелювати вищезазначені ризики, скоротити час робіт, зменшити операційні витрати на будівництво свердловини, збільшити її продуктивність.

     Ми надаємо якісні послуги з геолого-технологічних і геофізичних досліджень на етапах планування, будівництва і експлуатації свердловин.

     Оскільки корисні копалини залягають на великих глибинах, надавати актуальну інформацію про процес буріння, стан устаткування і бурових розчинів на глибині від 2 до 5 км дозволяють тільки інноваційні високі технології.

     Якісні дослідження – складова успіху будівництва свердловини, що дозволяє замовнику отримувати результат, який приносить запланований прибуток!

     Нівілювання ризиків – це зменшення непередбачених витрат, що дає економію коштів і ресурсів, та призводить до збільшення прибутковості бізнесу.

.

Наш девіз: “Сервіс, інновації, успіх!”

.

Про наші корпоративні цінності можна дізнатися на наступній сторінці

error: Content is protected !!