ДАТЧИК ОБОРОТОВ ВАЛА НАСОСА Датчик обертів валу насосу ДОВ

.

Датчик ДОВ застосовується при вимірюванні витрат рідин, які закачують плунжерними або поршневими насосами цементуючих та інших мобільних і стаціонарних агрегатів.

Датчик ДОВ має безконтактний спосіб вимірювання, тому може застосовуватися при використанні будь-яких розчинів, в тому числі кислотних, полімерних та інших. При підключенні до мікропроцесора блоку станції датчик забезпечує камерний метод вимірювання витрати (ГОСТ 15528-86), який складається в підсумовуванні за одиницю часу обсягів розчину, що подається насосом за один цикл, якому відповідає певна кількість обертів валу насоса.

Датчик ДОВ містить магнітоіндукційний перетворювач імпульсів. Він встановлюється в зручному місці поблизу трансмісійного валу насоса і підключається кабелем до мікропроцесорного блоку або пристрою збору інформації.

Принцип дії датчика ДОВ заснований на безконтактному зчитуванні магнітоіндукційним пристроєм електричних імпульсів, що виникають при проходженні магнітних міток і пропорційних частоті обертів валу та величині витрати розчину, що створюються насосом.

.

Техниічні характеристики датчика обертів валу насоса ДОВ

Максимальна частота спрацьовування, Гц 250
Основна приведена похибка вимірювання витрати, %, не більше ±2
Відстань спрацьовування, мм, не більше 10
Максимальний ток навантаження, мА 100
Вихідний сигнал Транзистор NPN з відкритим колектором
Напруга живлення, В +12…+24
Споживаний струм, мА, не більше 15
Діапазон робочих температур, °С -40…+65
Клас пило-влагозахисту IP67
Габаритні розміри, мм, не більше 320 х 120 х 70
Вага, кг 1,5

.

Наступний розділ: Геохімічне обладнання

error: Content is protected !!