Структура компании “Силур Пласт”

ТОВ “Сілур пласт” є лідером інновацій та високих технологій в буровому сервісіі.

Колектив компанії нараховує близько 45 співробітників, та постійно збільшується.

Ми маємо потужну виробничу базу з 7-ми станцій ГТД та 2-х станцій бурових розчинів, служби обробки та інтерпретації інформації.

ТОВ “Сілур Пласт” вдосконалює існуючи технології та розробляє нові.

Інженери та програмісти Відділу технічної підтримки та розвитку обладнання займаються розробкою та впровадженням в практику новітніх технологій геолого-технологічних досліджень, моніторингу та передавання даних.

Особливу увагу ми приділяємо розвитку персоналу, так як більша частина співробітників знаходяться “в полі” й є обличчям компанії в очах замовника.  В компанії проходить безперервний процес практичного начання як молодих співробітників, так й працівників зі стажем, підвищення рівня фаховості, знань та навичок різного профілю, що робить співробітників фахівцями в різних напрямках: геологічних, геохімічних, геофізичних досліджень.

З метою оптимізації процесів керування та комуникації з польовими станціями ГТД в компанії створена чітка структура та управлінська ієрархія.

Важливу роль в оперативному керуванні польовими станціями ГТД відіграє диспетчерська служба, завдякі якій інформація зі станцій швидко потрапляє в офіс й рішення приймаються миттєво.

Особливу увагу ми приділяємо дотриманню техніці безпеки співробітниками а також забезпеченню їх спеціальним спорядженняґм та обладнанням, що знижує ризик виробничого травматизму.     

Детальніше про послуги ООО “Сілур Пласт” можна дізнатися тут.

error: Content is protected !!