Датчик момента на ключе ДМКДатчик моменту на ключі ДМК

.

Датчик моменту на ключі ДМК призначений для вимірювання моменту на механічному ключі ротору бурових установок з метою герметичного з’єднання обсадних труб і попередження їх поломки.

Датчик ДМК встановлюється в «розрив» утримуючого канату механічного ключа за допомогою спеціальних вушок з фіксуючими гайками.

Принцип дії заснований на вимірюванні зусилля затяжки механічним ключем труб обсадної колони при постійному плечі сили через вимір величини зусилля натягу утримуючого канату. Тензорезистентний перетворювач датчика видає величину електричної напруги, пропорційну цьому зусиллю, а значить і моменту на ключі. Нормалізуючий підсилювач призводить величину вихідного сигналу до стандартного діапазону.

Датчик ДМК складається і S-образного тензометричного перетворювача з пружним силовим елементом і нормуючим підсилювачем. Підключення до датчику здійснюється кабелем через роз’ємне з’єднання. Нормуючий підсилювач зібраний в окремому корпусі і підключений до Тензометричному перетворювачу електричним кабелем через роз’ємне з’єднання. Підключення зовнішніх вимірювальних і реєструючих пристроїв до нормуючого підсилювача датчика здійснюється кабелем через роз’ємне з’єднання. Всі складові частини датчика виконані зі сталі з нержавіючим покриттям.

.

Технічні характеристики датчика моменту на ключі ДМК

Діапазон вимірюваних зусиль, кН 0…50
Діапазон зміни вихідного сигналу, В 0…10
Напруга живлення, В +12…+15
Діапазон робочих температур, °С -40…+50
Габаритні розміри (довжина, ширина, высота), мм 370 x 135 x 90
Вага, кг 5,4

.

Наступний розділ: Датчик положення клинів роторного столу

error: Content is protected !!