Компанія “Сілур Пласт” стала переможцем конкурсу “Вибір споживача 2018” в номінації “Кращий постачальник -2018”.

2018 рік був для компанії “Сілур Пласт” повний нових викликів та звершень.

Ми багато працювали над новими проектами з новими клієнтами та продовжували співпрацю з існуючими.

Завдяки збільшенню уваги держави до розвитку нафто-газової галузі , кількість та обʼєми проектів компанії “Сілур Пласт” збільшилось.

Нові проекти завжди потребують залучення додаткових ресурсів, як фінансових, так й технічних, але головним ресурсом, на нашу думку, є людський ресурс, адже саме фахівець працює з високотехнолгічним обладненням та відповідає за успіх багатомільйонних проектів.

Нам вдалося не тільки збільшити кількість робітників, але й підвищити фаховий рівень спеціалістів.

Головним орієнтиром компанії “Сілур Пласт” є висока якість надання сервісних послуг для замовників, тому наша команда фахівців: геофізиків та геологів, техніків, інтерпретаторів, водіїв, менеджерського та керівного складу компанії прикладали максимум зусиль до досягнення високих стандартів послуг для замовників.

Приємною несподіванкою для всього колективу компанії “Сілур Пласт” стала номінація Кращий постачальник товарів та послуг в конкурсі ““Вибір споживача 2018”.

Експертна оцінка проведена згідно КВЕД 71.12 «Діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, задання послуг технічного консультування в цих сферах». Відмітка про внесення компанії до реєстру «Кращих постачальників товарів та послуг» розміщена у картці компанії на сайті www.ukr-centr.com.ua.
Вам вже надається право посилатися на ресурс, щоб інформувати про свої досягнення клієнтів та партнерів.

 

Категорії: Новини

0 коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!