В розпорядженні лабораторій ГТД ТОВ “Силур Пласт” знаходяться мікроскопи та люміноскопи, які дозволяють проводити детальний якісний структурний аналіз зразків порід, що необхідно для подальшого визначення тактики буріння.

.

Микроскоп бинокулярный МБС-10Мікроскоп бінокулярний МБС-10

Мікроскоп МБС-10 призначений для вивчення зразків гірських порід в прямому і відбитому світлі, що створюється галогеновою лампою або кільцевим волоконним освітлювачем.

Мікроскоп МБС-10 може комплектуватися різними пристосуваннями, в тому числі ультрафіолетової насадкою УФН-1 для освітлення зразків, що флуоресцирують в ультрафіолетовому світлі. Мікроскоп МБС-10 застосовується як автономно, так і в складі установок МФО-1 і МФО-2 для фотографування при обробленому оптичному збільшенні.

 

Технічні характеристики мікроскопа МБС-10

Збільшення, разів 3,3…100,8
Лінійне поле спостереження, мм 2,4…39,0
Відстань від об’єктиву до предметного столику, не менше, мм 95
Габаритні розміри, мм 250 х 155 х 460
Вага, кг 8

.

Люміноскоп ЛРВ-1Люминоскоп ЛРВ-1

Люміноскоп ЛРВ-1 призначений для візуальної оцінки люмінесценції зразків гірських порід, керна, шламу і капілярних витяжок в ультрафіолетових променях.

Принцип роботи люміноскопи ЛРВ-1 заснований на флюоресценції нафти, асфальтенів та інших бітумінозних речовин в ультрафіолетовому світлі з довжиною хвилі 365 нм.

Люміноскоп ЛРВ-1 має зварений корпус з тонколистової сталі, висувний столик для розміщення зразків, оглядове вікно зі знімною ергономічною блендою, ультрафіолетовий випромінювач з вузькосмуговим світлофільтром, освітлювач робочої камери, витяжний вентилятор.

Конструкція люміноскопа дозволяє встановлювати замість бленди насадку з фотокамерою.

.

Технічні характеристики люміноскопа ЛРВ-1

Спектральний діапазон ультрафіолетового випромінювання, нм 315…410
Довжина хвилі основного ультрафіолетового випромінювання, нм 365
Номінальна потужність ультрафіолетового освітлювача, Вт, не більше 24
Напруга живлення, В 220
Габаритні розміри (довжина х ширина х висота), мм 235 х 320 х 310
Вага, кг 6,2

.

Наступний розділ: Карбонатометр КМ-04

error: Content is protected !!