Безпека об’єкта і виробничих процесів

є одним з головних факторів, що визначають успіх

будівництва та експлуатації свердловин

.

     Майданчик, де проводяться роботи з будівництва свердловини є небезпечним об’єктом з точки зору охорони праці, оскільки на ньому в процесі роботи задіяна великогабаритна техніка, травмонебезпечне обладнання та механізми, хімічні сполуки різного ступеня токсичності.

     Крім того, на майданчику знаходиться велика кількість високовартісного геологічного обладнання, комп’ютерної техніки та інших матеріальних цінностей, а їх наявність та робочий стан є зоною відповідальності керуючих менеджерів та запорука успіху робіт з будівництва свердловини.

     До вимог щодо безпеки на об’єкті так само входить огородження об’єкта для неможливості проникнення на нього сторонніх осіб, людей, що  не задіяні у процесах будівництва свердловини. Адже випадковий “роззява” може не уявити собі ступінь небезпеки перебування на території об’єкта.

     Особої уваги необхідно приділяти діям робітників, техніків, інженерів, менеджерів і керівників в зонах з високою небезпекою для життя і здоров’я.

     На буровій кожен співробітник повинен розуміти свої обов’язки, зони доступу і обсяг дозволених дій.

     Щоб уникнути проблем, які можуть виникати в спірних ситуаціях між співробітниками, компанією і підрядниками, всі важливі технологічні процеси повинні бути задокументовані засобами відеофіксації.

     З цією метою ТОВ “Силур Пласт” пропонує інтегровану систему відеоспостереження і контролю доступу з можливістю передачі даних в режимі реального часу в офіс компанії в будь-якій точці земної кулі, де є доступ до Інтернету.

     Система може бути побудована індивідуально за запитом замовника і включати в себе відеоспостереження, пропускну систему з персональним контролем доступу до робочих зон, збір даних з приладів, датчиків бурового обладнання та даних лабораторних досліджень, геологічних і геохімічних даних з можливістю онлайн трансляції в офіс компанії замовника, підрядників або в будь-яку іншу точку земної кулі.

.

     Вигоди, які надає установка системи безпеки і контролю

  • обізнаність вищого керівництва компанії про те, що відбувається на об’єкті (он-лайн)
  • можливість швидкого прийняття рішень в складних ситуаціях, заснована на реальній інформації
  • підвищення рівня безпеки об’єкта
  • контроль доступу співробітників і підвищення рівня їх відповідальності
  • наявність додаткової фактичної інформації при вирішенні спірних виробничих ситуацій.

.

     Функціонування системи забезпечує сучасний комп’ютерний комплекс на основі ліцензійного програмного забезпечення Well DATA Pro ©

 

     Архітектура комплексу дозволяє отримувати інформацію в режимі реального часу з камер спостереження, пристроїв контролю доступу, різних датчиків та приладів, лабораторних комп’ютерних комплексів (дані ГТВ).

 

Детальніше про можливості комплексу Well DATA Pro © можна дізнатися тут

.

Повернутися в розділ Послуги

error: Content is protected !!