Охоронна агенція

охранное агентство служба охраны

ТОВ “Силур Пласт” надає послуги охорони виробничих, промислових, торгових і офісних об’єктів будь-якої складності і рівнів безпеки, з урахуванням специфіки об’єктів, що охороняються.

 

          Ми маємо досвід охорони бурових, заводських, фабричних та інших виробничих майданчиків, видобувних кар’єрів, складських приміщень та інших об’єктів логістичної структури, торгівельних, офісних та розважальних центрів, навчальних і державних закладів, закладів культури.
          Штат співробітників укомплектований висококласними фахівцями, багато з яких мають значний досвід роботи в силових структурах. Всі фахівці проходять періодичну атестацію на відповідність займаній посаді з обов’язковим контролем психологічної та фізичної підготовки, навичок поводження з коштами активного та пасивного захисту, навичок користування технічними засобами обмеження доступу і контролю (турнікети, метало-шукачі, охоронні пульти, сигналізації, засоби відеоспостереження та ін.).
          Наша діяльність ліцензована, регламентується чинним Законодавством України і ведеться в тісній співпраці з правоохоронними органами.
Ми гарантуємо забезпечення збереження вашого майна і встановленого замовником режиму допуску на об’єкт, що охороняється.

error: Content is protected !!