В Україні будуть перевіряти газові свердловини в онлайн-режимі

В Україні будуть перевіряти газові свердловини в онлайн-режимі

газовая скважина

Нова система моніторингу забезпечить номінальний режим експлуатації свердловин, а також скоротить час їх простою, кількість продувок та виробничо-технологічних витрат газу

Найбільша газовидобуваюча госкомпанія «Укргазвидобування» планує в поточному році впровадити систему онлайн-моніторингу роботи свердловин, яка допоможе приймати ефективні оперативні рішення, повідомила прес-служба компанії з посиланням на заступника директора з підготовки та транспортуванню газу Олександра Гордієнко.

«Зараз спеціалісти філіалів та апарату компанії не мають можливості бачити в режимі реального часу цілісну картину стану та параметрів роботи усіх свердловин. Це ускладнює прийняття рішень про коректировку робочого процесу, наприклад, необхідність ремонту чи колтюбінгу, а також швидкого реагування в разі виникнення позаштатних ситуацій», – цитує Гордіенко УНИАН.

Він відмітив, що нова система моніторингу вирішить данні питання, забезпечив номінальний режим експлуатації свердловин, а також скоротить час їх простою, кількість продувок та виробничо-технологічних витрат газу.

Згідно повідомленню, систему створять на базі сучасних високоточних засобів виміру технологічних параметрів та програмно-технічних комплексів провідних світових виробників.

Больше читайте тут

Tags:, , , , ,

Leave a Comment

Name *

Email

Website

error: Content is protected !!